مرکز چاپ فلک فیس ایران

Iran large format digital printing center

مقدمه: مرکز چاپ فلکس فیس ایران یکی از پرسابقه ترین مراکز چاپ فلکس فیس درتهران بوده و از سال 1378 فعالیت خود را آغاز کرده است.

چاپ دراین مرکز با استفاده از بهترین امکانات موجود چاپ فلکس فیس جهان، درکشور های همجوار، درکوتاهترین زمان ممکن و با بهترین و مناسبترین قیمت صورت می پذیرد. از این این مرکز توانسته است رضایت اکثر قریب به اتفاق مشتریان را از هر نظر جلب نماید و به همکاری خود با آنان ادامه دهد.

چاپ انواع فلکس فیس ( Back light) مش (Mesh) بنر(Baner) ازعرض یک متر تا 5 متر و نیز چاپ انواع استیکر Sticker تا عرض دومتر از جمله خدمات تخصصی این مرکز می باشد. دستگاه های چاپ عریض(وی یوتک)Vuckerساخت آمریکا که درحال حاضر دراین رشته از چاپ درجهان پیشرو می باشد و نیزمرکب اختصاصی و مخصوص فضای آزاد که دربرابر عوامل طبیعی ( ازجمله باد، باران و آفتاب) کمرنگ نمی شود و مقاوم است و نیز استفاده از بهترین فلکس فیس و متریال آمریکایی و اروپایی و کنترل کیفیت طرح ها قبل از ارسال توسط اینترنت به خارج از کشور و گارانتی یک ساله از تاریخ چاپ، همه و همه از عواملی است که چاپ دراین مرکز را با کمترین مشکل و دردسر روبه رو کرده و مورد تصدیق اکثر همکاران دیگرو مشتریان از شرکت های مختلف و تابلو سازان سراسرکشور قرارداده است.

 

توضیحات:

1- کیفیت چاپ دراین مرکز برای عرض های 3متر ، 8 رنگ و dpi 600 و بالاتراز آن 4 رنگ و dpi 300 می باشد.

2- حداقل سفارش، یک متر مربع و حداقل ابعاد چاپ، cm50×50 می باشد.

3- هزینه چاپ طرح های با پوشش رنگ 100 درصد و بالاتر، موجب افزایش قیمت نمی شود.

4- کلیه طرح های چاپی دراین مرکز، دارای یک سال گارانتی از تاریخ چاپ دربرابر عوامل طبیعی (نورآفتاب، باد و باران) می باشد.

5- طرح های چاپی دراین مرکز، جهت ثبات و دوام بیشتر، بطور رایگان پوشش uv داده می شوند.

6- هزینه های اعلام شده، شامل هزینه چاپ، مواد مصرفی (فلکس فیس) و هزینه های گمرکی می باشد. (سایرهزینه ها، از جمله تحویل در محل وفورس ماژور( کارهای سریعتر) به عهدۀ مشتری است).

7- هزینه های تابلو سازی و نصب درتهران یا شهرستان جداگانه محاسبه و اعلام می شود.

 

 

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید