سه قانون برای افزایش سود و بهره وری بیشتر توسط بنرهای تبلیغاتی

با به کار بردن این سه قانون در سایت خود ، می توانید فقط یک کار صورت دهید و آن حصول پول و سرمایه بیشتر است. این علم موشک نیست. بلکه فقط علم انجام دادن کارها بدرستی و به صورت اصولی است.
سه قانون ساده وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها، در آمد و سود خود را افزایش دهید. البته اگر تصمیم بگیرید که آنها را در وحله اول و در اولویت کارهای تبلیغاتی خود قرار دهید.
هر صفحه در وب سایت شما می تواند چیزی متفاوت از صفحات دیگر وب سایت ارائه دهد، در غیر اینصورت شاهد کاهش بسیار زیاد بیننده از وب سایت خود خواهید بود که امری است بد و ناگوار و بحث برانگیز. اجازه دهید، فرض کنیم که سایت شما ارائه دهنده خدمات مسافربری است و یک صفحه خاص درباره مقصدی که شما پیشنهاد می کنید طراحی شده است.

بنابراین، تبلیغات و آگهی های شما بایستی با این صفحه هماهنگ باشد یک پیشنهاد و عرضه مثل Home loans" " یا "Grocery coupons" می تواند بصورت ) "Shotgun Marketing"بازاریابی تهدیدآمیز) تلقی شود که بدین معنی است که شما توسط این آگهی می خواهید آن نقطه را نشانه بگیرید و آن کسی را که در جستجوی این آگهی است و آن را با علاقه مشاهده می کند، ستایش می کنید. اما نسبت کلیک کردن به خرید در چنین آگهی هایی تا حد بسیار زیادی ناامیدکننده است یک آگهی مناسب مثل " discount air ticket " ( تخفیف برای بلیط های هواپیما ) و یا "Travel Insurer ( بیمه مسافرتی) می تواند درآمد شما را با افزایش چشمگیری مواجه کند. نسبت کلیک کردن و خرید متناسب بوده و این در واقع آن چیزی است که بعنوان بازاریابی بلیط Ticket Marketing)) مطرح است. بخاطر داشته باشید که اینترنت یک ابزار خرید بصورت فوری و اضطراری است. بنابراین وقتیکه بیننده سایت از یک صفحه خاص دیدن می کند ممکن است درخواست خرید داشته باشد. این بینندگان ، اغلب مایل به سفر هستند. پس شما می توانید Up sell را پیشنهاد کنید. این بدین معنی است که شما قصد ندارید ترن سفر بینندگان را تغییر دهید بلکه فقط می خواهید انواع مختلف سفررا به آنها ارائه دهید.
یک استیک را در وسط بشقاب قرار داده و اطراف آن سالاد بریزید ! بنرهای خود را کجا قرار می دهید؟در اطراف؟در زیرصفحه وب؟یا جایی بین " من به شما این موضوع را رایگان ارائه می دهم"
و " به نمودارهای خیال انگیز من توجه کنید "؟ البته مبرهن است که جایی آنها را قرار می دهید که سودآوری بیشتری را در پی دارد، و این جایی در بالای صفحه وب می باشد. اغلب توصیه می شود که مالکین وب سایت ها در اکثر زمانها این فضا را برای تبلیغات در نظر بگیرند و در این فضا تبلیغات و چیزی مشابه آن را ارائه دهند. دومین جایی که در صفحه وب در اولویت است، درست قبل از شروع صفحه وب می باشد . یک بنر ۶۰ × ۴۶8 می تواند قبل از شروع صفحه جایگذاری شود. بخاطر داشته باشید که این بنرها ، آنهایی هستند که شما باید بخاطرشان پول پرداخت کنید تا وب سایت تان در جریان باشد و اگر این رویه به خوبی صورت گیرد ، تغییراتی در سودآوری شما حاصل می شود. می توانید آیتمهای دیگررا در سایت خود به اطراف و کناره های صفحه وب هدایت کرده و فضای وسط صفحه را برای این بنرها مهیا کنید. بنرهایی که در درون صفحه وب ( نه در کناره آن) قرار می گیرند، سومین گزینه می باشد.
من نمی دانم که آیا آنها قابل پرینت گرفتن هستند یا نه، شما چطور؟ سایز بنرهایی که استفاده می کنید چقدر باید باشد؟ وقت خودرا برای قراردادن بنرهای کوچک در سایت، هدر ندهید؟ ( مگر اینکه آنها برای شرکهای شما باشند).
بنرهای کوچک فقط فضا را اشغال می کنند و در وحله اول ، فروشنده چقدر اطلاعات می تواند در یک محیط کوچک ارائه دهد؟
یک بنر کوچک چقدر می تواند توجه بیننده سایت را جلب کند؟ اگرتلاش می کنید که چیزی را به فروش برسانید سایز آگهی SELL IT بایستی ۶۰ × ۴۶۸ یا بزرگتر باشد و در وسط صفحه قرار بگیرد ، این آگهی نباید از چشم خریدار بالقوه شما دور شود. اگرچه ممکن است آن ها، آن را انتخاب نکنند. اما برروی آن کلیک می کنند و مطمئنا از آن به راحتی نمی گذرند. برای اینکه این آگهی آنقدر بزرگ است که چشم نواز بوده و توجه آنها را جلب می کند.
یافتن یک آگهی دهنده مناسب که کمسیون مربوطه را پرداخت کند و محصول را بدرستی در وب سایت ارائه دهد ، نیاز به کاری بس دشوار دارد و کاری بیش از استاندارد snatch and add ( که نوعی بنر است) می طلبد، اما در پی آن سود و منفعت بیشتری حاصل می شود و در بلندمدت ارزش زیادی دارد . بخاطر داشته باشید که :
"هر آنچه که با ارزش است ، کاری بس با ارزش صرف آن شده . پس دارای ارزش مادی هم می باشد."

مترجم : پرستو باقرنژاد
نوشته: اسکات سیتر

 

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید