عضویت در خبرنامه سایت

اشتراک گذاری مطالب سایت

FacebookTwitterDiggGoogle BookmarksLinkedin

آخرین اخبار سایت دانش تبلیغات

توضیح سازمان لیگ درباره تبلیغات دور زمین دربی

رئیس بخش اقتصادی سازمان لیگ در مورد دریافت بخشی از مطالبات تبلیغات محیطی توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش "دانش تبلیغات" ، صادق درودگر درباره بدقولی اسپانسر برای پرداخت تعهدات مالی تبلیغات محیطی و تاثیر این موضوع بر دربی پایتخت اظهار داشت: عصر دیروز با آقای شیرازی مدیر شرکت امین‌سیمای کیش مذاکره کردیم مقرر گردید بخشی از حق ‏تبلیغات محیطی قبل از دربی پرداخت شود. ایشان به جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ دعوت شد و مسائل و مشکلاتی که برایش ‏در نحوه پخش تلویزیونی و مشکلاتی که در مورد مسائل اقتصادی داشت را بیان کرد. به ایشان تاکید شد قراردادی منعقد کرده‌اید ‏که براساس آن باید تفاهم و تعامل داشته باشید و دو طرف به تعهدات عمل نمایند.‏

وی افزود: به عنوان مجری شرکت تبلیغات محیطی از شما انتظار داریم مبالغی هم که باید تاکنون پرداخت می‌کرده را پرداخت ‏نماید که به باشگاه‌ها بدهیم و با باشگاهها همکاری مطلوبی داشته باشند ، به نظر من هر دو طرف قصد همکاری دارند و در ‏عمل بلید اثبات شود اما آنچه مسلم است که از حقوق باشگاه‌ها در مورد حق پخش تلویزیونی و درآمدهای تبلیغات محیطی کوتاه ‏نمی‌آییم، این اختیار را نداریم و مربوط به باشگاه‌هاست. مشکلات را هم شنیده‌ایم، هرچقدر که لازم باشد در جهت حل مشکلات ‏باشگاه‌ها قدم بر می‌داریم.

درودگر تصریح کرد: در زمینه پخش اینترنتی مسابقات لیگ برتر هم مذاکراتی انجام داده‌ایم که به زودی به اطلاع مردم خواهد ‏رسید. آقای تاج و آقای بهاروند هم با هیأت رئیسه مذاکراتی داشته‌اند و پیشنهادات خود را ارائه کرده‌ایم. باشگاه ها باید یک پکیج ‏کامل باشند تا فوتبال درآمدهای بیشتری هم داشته باشد.باشگاه ها اطمینان داشته باشند در صورتی که با هم باشیم حقوق همه ‏باشگاه‌ها استیفا می‌شود و به درآمد می‌رسند.

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید