آخرین اخبار سایت دانش تبلیغات

نشریه دانش تبلیغات فعلا به‌صورت فصلنامه و به زبان فارسی و خلاصه انگليسی منتشر می‌شود و در کليه مباحث تبلیغاتی (تبلیغات ،بازاریابی ،روابط عمومی ، فروش ، روانشناسی و تبلیغات و تبلیغات و سایر علوم) مقاله می‌پذيرد.

شرايط پذيرش مقاله

مقاله در مجله یا سایت ديگری منتشر و در سمينارها يا مجامع علمي ديگر نیز ارائه نشده باشد. در هنگام ارسال جهت چاپ به ساير مجلات نیز ارسال نشده باشد و تا هنگام پايان بررسی و داوری مقاله (حداکثر 7 روز) نويسنده متعهد گردد، مقاله را به مجله یا سایت ديگری ارسال نکند.

عنوان مقاله و نام نويسندگان (فارسی و انگليسی)، آدرس کامل نويسنده شامل کدپستی و شماره تلفن و نيز آدرس پست الکترونيکی درج شود و رزومه نویسنده به همراه یک عکس ضمیمه شود.

دارای چکيده فارسی و چکيده انگليسی حداکثر یک صفحه تایپی باشد.

مقالات پس از ارسال، توسط داوران (حداقل 3 داور) بررسی شده و با اخذ نظر داوران به هيأت تحريريه ارايه می‌شود (هويت داوران مکتوم خواهد ماند). پاسخ لازم در کمترين زمان ممکن به نويسنده ارسال می‌شود.

دانش تبلیغات حق رد يا قبول و ويراستاری مقالات را برای خود محفوظ می‌دارد. هيأت تحريريه در انجام اصلاحات آزاد است ولی مسؤوليت صحت علمی مطالب بر عهده نويسنده می‌باشد.

در مورد مقاله هاي ترجمه شده، اصل مقاله ( به زبان اصلي ) نيز ضميمه و ارسال شود.

هزینه چاپ مقاله حداقل هر صفحه 200 هزار تومان و هزینه صدور نامه تاییدیه (اکسپت) مبلغ 100/000 تومان است.

مقالات ارسالي بازگردانده نخواهد شد.

چاپ و انتشار مطالب نشریه با ذکر مأخذ بلامانع است.

ارسال مقاله فقط از طریق ایمیل زیر است و پس از ارسال، تلفنی از مسئول دفتر سرکار خانم عزتی تاییدیه دریافت مقاله را بگیرید و از دریافت آن مطمئن شوید تلفن : 88511459- 88762503-  همراه: 09012417109 - ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 9:30 تا 17 پنجشنبه ها تا 13

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید