آناميز گرافيك

آقاي حميد رضا قديري مدير گروه آناميز گرافيك در گفت و گو با خبرنگار دانش تبليغات گفت: طراحي، مواد اوليه مناسب و رنگ اورجينال مي‌تواند موجب شود كه يك دستگاه چاپ پيشرفته، چاپ بي‌نظيري ارايه دهد.

وي افزود: يك دستگاه پيشرفته چاپ هم، در صورتيكه عكاسي و طراحي ضعيف داشته باشد، نمي‌تواند چاپ خوبي ارايه دهد. لذا در ابتداي كارمان با استفاده از مهارت و تجربه فني عكاسان حرفه‌اي و گرافيست‌هاي مجرب، طرحي ارايه مي‌دهيم كه در چاپهاي لارج‌فورت دچار افت كيفيت نشوند.

قديري از مواد اوليه مناسب بعنوان يكي ديگر از عوامل مهم چاپ اشاره كرد و گفت: متاسفانه امروزه در بازار ايران مواد اوليه چاپ لارج فورمت يعني مديا و جوهر چاپ بي‌كيفيت و ارزان قيمت وارد بازار شده كه بسياري از چاپخانه‌ها به دليل ارزان‌بودن قيمت، از آنها استفاده مي‌كنند. در صورتيكه بسياري از چاپخانه‌ها به دليل ارزان‌بودن قيمت، از آنها استفاده مي‌كنند. در صورتيكه در آناميز گرافيك هميشه از مدياي كره‌اي با مارك فلكسي استار و جوهر چاپ اسمارت اورجينال امريكا استفاده مي‌كنيم. حتي اگر زماني در بازار جوهر اورجينال نيافته‌ايم طرحي چاپ نكرده‌ايم تا به تخصص حرفه‌اي‌مان آسيبي وارد نشود. زيرا مديا و جوهر ارزان قيمت، بويژه نوع چيني آن به هيچ عنوان نمي‌توانند كيفيت عالي ارايه كنند.

مدير گروه تبليغاتي آناميز گرافيك بكارگيري ماشين‌آلات پيشرفته چاپ را ديگر از عوامل چاپ با كيفيت دانسته و گفت: ما علاوه بر مواد اوليه با كيفيت، از يك دستگاه پيشرفته چاپDGI استفاده مي‌كنيم كه از قدرت تفكيك و ظرافت رنگ بالايي برخوردار است.

قديري در مورد خدمات چاپ آناميز گرافيك گفت: طي چند سال گذشته تجربيات فراواني در زمينه چاپ لارج فورمت             outdoor (فلكسي، بنر و استيكر) بدست آورده‌ايم و خوشبختانه سفارش چاپ زيادي در اين بخش داشته‌ايم كه تمامي مشتري‌هايمان از ما رضايت كامل داشته‌اند.

وي افزود: يكي ديگر از فعاليتهاي ما طراحي، ساخت و نصب تابلوهاي فلكسي فيس است كه به دليل اطمينان از محصول توليدي خود، تابلوهايمان را تا دو سال گارانتي مي‌كنيم. همچنين طراحي و ساخت انواع لايت باكس و چاپ پلات لمينت                   (Indoor) با كيفيتي عالي از ديگر فعاليتهاي آناميز گرافيك است.

قديري عامل موفقيت گروه خود را چنين بيان كرد: ما در تمامي توليدات خود از بهترين و گرانترين مواد اوليه موجود در ايران استفاده مي‌كنيم، اما تمامي قيمت‌هاي ما قابل رقابت هستند و ما توانسته‌ايم با حداقل قيمت كاري با حداكثر كيفيت به مردم ارايه دهيم.

قديري افزود: با توجه به تجربه طولاني گروه آناميز گرافيك در زمينه انواع چاپ، اين گروه توانايي طراحي و چاپ هرگونه كاتالوگ، بروشور، پوستر، مجله و كتاب را نيز دارا مي‌باشد. حميد رضا قديري در انتها آمادگي گروه تبليغاتي آناميز را ارايه هرگونه خدمات چاپي به مراكز دولتي و خصوصي اعلام كرد.

خانم نيك سيرت از همكاران گروه آناميز گرافيك كه در زمينه سازه‌هاي نمايشگاهي فعاليت داردگفت: اين گروه آمادگي ارايه انواع استندها، از جمله پاپ‌آپ، ميز اطلاع‌رساني (كانتر)، استند ايكس، كراس و استندهاي متنوع ديگرو كليه امور غرفه‌آرايي را با بهترين كيفيت و قيمت مناسب در كمترين زمان را دارا مي‌باشد.

نيك‌سيرت افزود: برنامه‌هاي زيادي براي ارايه مدل استندهاي جديد داريم و اين مژده را به خوانندگان محترم مي‌دهيم كه سري جديد استندهاي موجود را با تعرفه جديد به مناسبت عيد نوروز به مشتريان عزيز عرضه خواهيم كرد.

 

    

 

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید