آخرین اخبار سایت دانش تبلیغات

تبلیغات محیطی در تابلوها و بیلبردهای کل کشور

تابلو های  غرب تهران بزرگ

 

الف: مشخصات

تابلوهای غرب تهران مشرف به دو بزرگراه اصلی تهران  در اتوبان جلال آل احمد و روی پل یادگار امام  که ادامه چمران می باشد  قراردارد . مرکز خرید پاسارگاد  قابل دسترسی از 4 جهت شمال جنوب شرق و غرب  با مساحتی بالغ بر 5000 مترمربع در دو طبقه و دارای 13 باب درب ورودی از 4 جهت شمال جنوب شرق و غرب   و دارای 2 باب پارکینگ به مساحت هر یک 4500 مترمربع و دارای رمپ اختصاصی از جلال آل احمد  برای ورود و خروج به پارکینگ ودارای 246 باب فروشگاه عموما لوازم خانگی کادویی غذایی آرایشی بهداشتی صرافی و پوشاک از برندهای داخلی و خارجی ودارای  روزانه  هزاران نفر بازدید کننده وخریدار که در مناسبتهای مختلف مانند قرعه کشی های موسمی بیشتر نیز می شود ، می باشد .

از این رو تبلیغات روی این تابلوها بسیار مناسب  برندها و مفید فایده برای آنان می باشد

 

 

ب: فضای تبلیغاتی

با توجه به بکربودن و پتانسیل ویژه ای که این مرکز خرید از نظر تبلیغاتی می تواند داشته باشد یعنی تبلیغات در محل خرید و فروش روزانه مردم و مجهز بودن به پارکینگ، 7 دستگاه تابلوی فلکس فیس 2در 25 متر جمعا 50 متر مربع دارای نور 3 دستگاه در نمای شرقی و 4 دستگاه در نمای غربی ساختمان بزرگ مرکز خرید می باشد .جمع متراژ هر 7 دستگاه تابلو حدودی 350 مترمربع می باشد.

هزینه بهره برداری هر مترمربع ماهانه 000/200/1 هزار تومان با در نظرگرفتن کلیه هزینه های عوارض شهرداری و حفظ و نگهداری در طول مدت قرارداد و برق و چاپ و نصب 2 بار در سال می باشد .حداقل مدت قرارداد 12ماه و حداکثر 2 سال می باشد .تخفیفات در هنگام عقد قرارداد هماهنگی و مذاکره خواهد شد .

 

 

مزایای حضور در این عرصه :

1-تابلوهای موصوف از هر دو وجه غربی و شرقی ساختمان از اتوبان جلال آل احمد بالای پل یادگار و از بلوار سازمان آب و از سایر جهات دارای دید مناسب می باشد

3-امکان مشارکت و اسپانسری در قرعه کشی ها و مناسبتهای مختلفی که در مرکز برگزار می شود

4-امکان بهره مندی از امتیازات ویژه ای که تبلیغ در مراکز بزرگ و حساس خرید می تواند داشته باشد از جمله مطرح شدن در تبلیغات صداوسیما و تبلیغات چاپی و . . .

5- سایر امتیازات ویژه که در صورت عقد قرارداد و با طرح پیشنهادات ویژه شما برای مرکز قابل طرح در هیات مدیره و اجرا یی شدن میباشد .

6- از آنجا که تابلوها جنب دو مرکز بزرگ خرید غرب تهران فروشگاه شهروند صادقیه  و مرکز خرید پاسارگاد می باشد و برای نخستین بار است که نصب و بهره برداری می شود لذا از این امتیاز نخستین بودن می توان بهره برد و بیشترین تاثیر را از تبلیغ در این مکان گرفت

لذا خواهشمند است با توجه به نزدیکی به ایام خریدشب عید و شلوغی بیش از پیش آن موارد بررسی واعلام فرمایید .

 

آدرس: خ آپادانا – خ نوبخت – کوچه 9 – ش 8 – واحد 2 تلفاکس : 88511459-88762503 همراه : 09012417109

برای اطلاعات بیشتر به سایت تهران بیلبورد مراجعه کنید

 \"\"

 \"\"

 \"\"

 \"\"

 \"\"

 \"\"

 \"\"

 \"\"

برای اطلاعات بیشتر به سایت تهران بیلبورد  مراجعه کنید

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید