برگزاری سمینار آموزشی کاربرد نظریه‌ها و تکنیک‌های علوم انسانی در روابط عمومی

سمینار آموزشی «کاربرد نظریه‌ها و تکنیک‌های علوم انسانی در روابط‌ عمومی» و بررسی کمک‌ها و خدمات علوم انسانی به روابط عمومی 26 دی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

به گزارش دانش تبلیغات، هوشمند سفیدی دبیر این سمینار با اعلام این مطلب، هدف سمینار را تبیین شفاف، روشنتر و دقیق تر از زمینه‌های بهره‌برداری روابط عمومی از علوم انسانی دانست و گفت: متأسفانه در مباحث آموزشی دانشگاه و در قالب دروس مختلف از جمله «مبانی روابط عمومی» به طور کافی و لازم به این بحث پرداخته نمی‌شود، لیکن اگر امروز به این بحث و با عنایت به آخرین دستاوردهای علوم انسانی پرداخته شود، عرصه گسترده‌ای را به روی روابط عمومی‌ها می‌گشاید که در کارآمدی و اثربخشی آن، موثر خواهد بود.

سفیدی افزود: در این سمینار در قالب 8 مقاله تخصصی به تبیین رابطه روابط عمومی با علوم انسانی از جمله مدیریت، علوم اقتصادی، علوم سیاسی، مردم شناسی، روانشناسی، تبلیغات و بازاریابی و جامعه شناسی پرداخته می‌شود و نتایج سمینار در قالب یک کتاب درسی ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این سمینار می‌توانند به سایت سمینار به نشانی زیر مراجعه کنند.

www.arman-pr.com

در برگزاری این سمینار انجمن‌های جامعه شناسی، علوم سیاسی و انسان شناسی و دانشگاه سوره و دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی همکاری دارند.

لطفا مارا در گوگل محبوب کنید